قوانین

قوانین عمومی

1 – شرکت آوا سرور متعهد می گردد كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات تحت وب را با شرایط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب كاربر، با توجه به فرمی كه كاربر ارسال می كند، به وی ارائه نماید.

2 –  متقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه شرکت آوا سرور بر طبق فرم سفارش در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام تبادل فایلها و كلا هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل  شئونات اخلاقی   ،  قوانین جمهوری اسلامی ایران  و  قوانین بین المللی  را بنماید .

3 – مشتری می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه شرکت آوا سرور نمی باشد.

4 – متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

5 – مشتریانی که اقدام به قرار دادن موزیک و فیلم های غیر مجاز در سایت خود کنند، سرویس آنها در اولین تذکر 24 ساعت ، دومین تذکر 7 روز معلق و در بار آخر به طور کامل بسته و هزینه پرداخت شده مسترد نخواهد شد .

6 –  سایتهایی که محتویات آنها خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران (فروش غیر مجاز وی پی ان ، موزیک ، فیلم و….) قابل میزبانی نیستند و بدون اخطار مسدود خواهند شد.

7 –  مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.

8 – کاربر متعهد میشود تا اطلاعات اختصاص داده شده به خود را بدون هماهنگی با شرکت، به فرد دیگری منتقل نکند.

9 – شرکت برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، کد پستی، تلفن و… را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا این اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید در غیر این صورت سفارش کاربر تایید نخواهد شد.

10 – در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

11 – شرکت نماینده دیتا سنتر می‌باشد و مشتری با علم بر اینکه دیتا سنتر ممکن است به هر شکل از ارائه خدمات خودداری کند سرویس را خریداری مینماید و شرکت در قبال هزینه پرداخت شده مشتری تعهدی را بر عهده نمی‌گیرد ولی می‌بایست تلاش خود را مبنی بر بازگرداندن حقوق تضییع شده مشتری بنماید.

12 –  شرایط فسخ قرارداد شامل مواردی که دیتاسنتر یا شرکتهای خارجی از انجام تعهدات خود سر باز زنند نمی‌گردد. و مشتری در اینگونه موارد حق اعتراض و یا فسخ قرارداد را از خود فسخ می‌نماید.

نکته : شایان ذکر است اطلاعات کاربر کاملا محفوظ بوده و هیچگاه افشا نخواهد شد.

13 –  در صورتیکه مشکلاتی برای شرکت آوا سرور پش آید و این مشکلات از عهده مسئولین این شرکت خارج باشد و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدماتی که شرکت به مشتری ارائه میدهد، گردد، این مورد از عهده مسئولین شرکت خارج میباشد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی،  تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ،  تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب،  تحریم های بین المللی   ،  تغییرات در قوانین و بوجود آمدن مشکلات ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده شرکت آوا سرور باشد را اشاره نمود  .

14 –  در صورتی که مشتری فراتر از حد و میزان فضای تخصیص داده شده به وب سایت خود استفاده نماید، مانند  ارسال هرز نامه  (SPAM)  ، استفاده نابجا از وب سایت، اجرای پسوند های  mp3  ،  استفاده از فیلتر شکن های موجود  و میزبانی سایتهایی با موضوعات جنسی به هر شکل، سیاسی، غیر قانونی، هایپ ، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانین کپی رایت ایران ،و کلا ایجاد شرایطی که  مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران  باشد اکیدا ممنوع است ، و سرویس ارائه شده از طرف شرکت بدون هیچگونه اخطار و یا هیچگونه بازگرداندن مبلغی به کاربر، مسدود خواهد شد . همچنین سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سیستم  (Resource) مانند  CPU ،Ram و یا شبکه استفاده می کنند بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد  .

نکته : پهنای باند به میزان Ram ، CPU و منابع اشتراکی سرور گفته نمیشود.

نکته :کاربر نباید از سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ) به عنوان هاست دانلود و یا آپلود استفاده نماید.

15 –  مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت آوا سرور نمی باشد . لازم به ذکر است  به طور اتوماتیک سیستم پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی و ماهیانه برای کلیه سرویس های وب هاستینگ فعال می باشد .

16 –  اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های كامپیوتری شرکت آوا سرور در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری میباشد  .

شرکت آوا سرور مجاز به حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود ، نگهداری و استفاده از کدهای مخرب بر روی سرور های شرکت آوا سرور ممنوع بوده و شرکت آوا سرور مجاز به حذف آنها بدون اطلاع قبلی می باشد.

17- سرویس های سرور مجازی فقط شامل یکبار نصب مجدد یا تعویض سیستم عامل رایگان می باشند و هر گونه درخواست مازاد برای تغییر سیستم عامل و خدمات مازاد شامل هزینه ی جداگانه می باشد.

18 –  فقط در سرویس های هاستینگ و نمایندگی هاست ، بازگشت وجه تا 7 روز با اعلام مشکل یا مشکلات سرویس هاست خریداری شده امکان پذیر بوده و در صورتی که سرویس مورد نظر مشکلی نداشته باشد شامل بازگشت وجه نخواهد بود .

19 –  ارسال ایمیلهای انبوه، استفاده از نرم افزارهایی که از منابع سرور به میزان زیاد استفاده میکند (نرم افزار دانلود و آپلود، راه اندازی دانلود و آپلود سنتر و…) روی هاست هاستهای اشتراکی (میزبانی وب) شدیدا خلاف قوانین بوده و اکانت مورد نظر بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد.

20 – پهنای باند مصرفی نا محدود درج شده در سایت به صورت مصرف منصفانه است و باید Send & Receive در آن ها به شکل متقارن باشد و در صورتی که این مصرف نامتقارن و نا معقول باشد هزینه ی مازاد پهنای باند مصرفی از کاربر دریافت خواهد شد.

تهعدات کاربر

19 – کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها و تنها از طریق سیستم تیکتینگ پیگیری نمایند و از تماس با واحدهای فروش (تماس با شرکت، استفاده از فرم تماس با ما، تماس با مشاور آنلاین فروش و…) خودداری کنند.

20 – کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

21 – کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

22 – بعد از بازگشایی  تیکت ، ایمیلی حاوی اطلاعات تیکت و لینک مشاهده تیکت برای کاربر ارسال میشود که کاربر میتواند با کلیک بر روی لینک تیکت ، از وضعیت پاسخگویی به مشکل خود آگاه شود. شایان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهای آوا سرور، ایمیلی حاوی پاسخگویی اپراتورها به کاربر ارسال میشود.

تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان)

23 – اپراتور آوا سرور متعهد میشود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.

تبصره : شایان ذکر است خدمات آموزش (حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده توسط خود کاربری و…) به هیچ عنوان شامل وظیفه کارمند نمیشود. با این حال شرکت آوا سرور با راه اندازی بخشهای آموزش اقدام به حل مشکلات نامربوط به پشتیبانی کاربران را کرده است.

24 –  اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.

اپراتور متعهد میشود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد که اغلب بین 10 دقیقه تا 2 ساعت است. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکتها در زمان بحران و مشکلات اساسی سرور 24 تا 48 ساعت میباشد.

توجه : شرکت آوا سرور میتواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در  وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای  اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که  شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند قرارداد آخرین نسخه ای که  در سایت موجود است، خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)