نحوه خرید هاست در آواسرور

انتشار : 2021 دسامبر 27 702 بازدید دسته بندی : آموزش + شرکت آوا سرور + هاستینگ
آموزش در آوا سرور
در زیر نحوه ی خرید هاست در آوا سرور را آموزش خواهیم داد :

برای این منظور وارد سایت شده و از منو بالا میزبانی وب را انتخاب کنید. با انتخاب این منو دو دسته بندی هاست داخل ایران و هاست خارج از ایران را مشاهده میکنید. بسته به نوع کار و کسب و کار شما خرید هاست داخلی یا خارجی میتواند برای شما مناسب باشد.

 

خرید هاست آوا سرور

لازم به ذکر است برای کسانی که ترافیک اصلی انها در ایران میباشد و سایت تنها مخاطبان ایرانی است خرید هاست ایرانی سرعت بهتری به جهت نزدیکی مکان جغرافیایی دارد.

پس از انتخاب داخلی یا خارجی بودن هاست حالا نوبت انتخاب سیستم عامل میباشد. سه نوع هاست در آواسرور ارائه میشود :

خرید هاست ویندوزی

خرید هاست لینوکسی

خرید هاست وردپرسی

هاست وردپرسی همان هاست لینوکسی می باشد که به صورت خاص برای وردپرس بهینه شده و یک سری پلاگین های و تنظیمات پیش فرض روی ان اعمال شده است. دقت داشته باشید وردپرس بر روی هر نوع هاستی قابل راه اندازی میباشد اما استفاده از هاست ویندوزی عموما با خطا و کندی های زیادی همراه است.

خرید هاست از آواسرور.

بعد از انتخاب نوع سیستم عامل هاست وارد صفحه جدید میشوید که در این جا بسته به منابع مورد نیاز انتخاب میکنید و برروی سفارش بزنید

در صفحه بعد نوبت به انتخاب دامنه میرسد که هاست به ان متصل خواهد شد. در سه حالت زیر میتوانید دامنه مرتبط با هاست را انتتخاب کنید:

خرید دامنه

ثبت دامنه جدید: اگر دامنه را قبلا خریداری نکرده اید در این فیلد نام دامنه را جست و جو کنید و با زدن دکمه بررسی ازاد بودن یا نبودن آن را بررسی نمایید و در صورتی موجود بودن سفارش را ثبت کنید.

انتقال دامنه از شرکت دیگر : در صورتی که دامنه را شرکت هاستینگ دیگری خریداری نموده اید بسته به اینکه دامنه ir یا بین المللی میباشد این گزینه را انتخاب کنید تا وارد پروسه انتقال دامنه شده و سفارش را تکمیل نمایید

استفاده از دامنه قبلا ثبت شده: در صورتی که دامنه قبلا ثبت شده و قصد انتقال ان را ندارید یا دامنه از قبل در آواسرور موجود است این گزینه را انتخاب کرده و نام دامنه را وارد کنید

در صفحه بعد پیش فاکتور اولیه را مشاهده میکنید در صورتی که نیاز به سرویس های اضافه تر مثل ip اختصاصی یا دامنه اضافی addon domain و… دارید تیک این گزینه ها را نیز بزنید و برروی ادامه بزنید.

تفاوت ALIAS و ADDON DOMAIN در این است که addon به عنوان یک دامنه مستقل و به منظور راه اندازی دو سایت مستقل با محتوا متفاوت روی هاست استفاده میشود و الیاس ریدایرکتی به دامنه اصلی میباشد و محتوا نمایش داده شده ان یکسان است.

ترافیک اضافی برای کاربرانی کاربرد دارد که از بازدید سایت خود هنگام خرید اگاه هستند به عنوان مثال سایت ازمون یا اموزش انلاین و یا سایت هایی که تبلیغ و یا حراج داشته که ممکن است ترافیک سایت از میزان عادی بالاتر باشد.

در صفحه بعد خلاصه سفارش را مشاهده میکنید در صورتی که همه موارد درست هستند برروی تکمیل سفارش بزنید. در این قسمت نیاز است در اکانت خود لاگین کنید در صورتی که از قبل در آوا سرور ثبت نام کرده اید وارد شده و در غیر این صورت فرم ثبت نام را کامل کرده و وارد شوید

خرید هاست لینوکس

بعد از ورود نوع پرداخت را به صورت انلاین یا فیش افلاین انتخاب کنید و تیک شرایط سرویس را بزنید تا به صفحه پرداخت انلاین هدایت شوید. در صورتی که پرداخت به درستی صورت گیرد مجدد به سایت آواسرور بازگشته و فاکتور پرداخت برای شما صادر میگردد.

5/5 - (1 امتیاز)